slider

Figome
Kent Mobilyaları

Figome çevre teknolojileri 2007 yılından günümüze,park bahçe ürünleri ,iç ve dış mekan çöp kutusu, geri dönüşüm atık üniteleri, iç ve dış mekan oturma bankları, ahşap gazebo, ahşap pergole, ahşap kamelya, ferforje plastik çit sistemleri, demonte beton barbekü demonte kamelyalar demonte osmanlı çeşmeleri satış montaj imalat sektöründe çalışmalarını sürdürmektedir.

Dünyanın
Her Yerindeyiz

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz dünyanın dört bir yanındaki insanların günlük yaşamlarını kolaylaştırıyor, çünkü biz Dünyanın her yerindeyiz.

Harita
Ülkede Faaliyet
Çeşit Ürün
Çalışan
Alanda Üretim

Uygulamalarımız

Figome
Fabrikamızı ziyaret edin
ve üretim hattımızı görün
hakkımızda

Yıllardır kaliteli ve güvenli yaşam alanlarının oluşmasına katkı sağlayan firmamız, ilkelerimizden ve özgün model anlayışımızdan kopmadan yenilikçi üretimine devam edecektir. Bu anlayış sayesinde ülkemizde çevre bilincini ve konforlu yaşam alanlarını geliştiriyoruz.

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız

close
Yukarı Kaydır
Whatsapp