Carrera

Carrera


Figome Çevre Teknolojileri olarak sektörümüzde öncü olabilmemizi sağlayan en büyük değerin “çalışanlarımız” olduğu inancıyla; onların gelişimlerini sağlamak, performanslarını artırmak ve kariyer yollarının haritasını çıkarabilmek için uğraş vermekteyiz.

Amacımız Figome Çevre Teknolojileri'in, başarısının ve gelişiminin sürekliliğiyle daha iyi hizmet vermesini sağlamaktır. Bunu da ancak çalışanlarıyla gerçekleştirebileceğimizin bilincindeyiz.


As Figome Environmental Technologies, with the belief that the greatest value that enables us to be a pioneer in our sector is our "employees"; We strive to ensure their development, increase their performance and map their career paths.

Our aim is to ensure that Figome Environmental Technologies provides better service with the continuity of its success and development. We are aware that we can only achieve this with our employees.

Formulario de aplicación

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız

close
Desplazarse hacia arriba
Whatsapp